tretry LAKE CX402 Carbon bílo/černé vel.45,5 Speedplay

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu tretry LAKE CX402 Carbon bílo/černé vel.45,5 Speedplay

Vrcholný silniční model LAKE CX402 s dvojitým upínacím systémem Boa a tvarovatenou monocoque carbonovou podrážkou Lake Race.Svršek modelu je vyroben z nejkvalitnější klokaní kůže.Thermaform - carbon zadní část zlepší dynamiku šlapání, tvoří jednu z nejstabilnějších platforem pro vrcholovou cyklistiku a zároveň zachovává maximum komfortu.Platforma Lake Custom Fit Carbon poskytuje celkovou stabilitu nohy.
"Kangaroo leather" kůže je přirozeně lehká a prodyšná. To udržuje pohodlí po celou dobu jízdy.Unikátní Lake patent dvojitého systému tvarovací vložky. Vnitřní podešev je částečně flexibilní platforma z uhlíkových vláken, která umožňuje mírný pohyb chodidla tam, kde má noha tendenci natékat. Při nedostatku prostoru pro chodidlo se vytvářejí teplá místa a noha tak extrémně trpí tlakem. Vnitřní podešev je zavěšena přes vnější tuhou karbonovou podešev. Tento systém nám umožňuje použít extrémně tuhou uhlíkovou podešev bez ztráty jízdního komfortu.
Tretry LAKE CX402 se dodávají v těchto provedeních:- provedení: pánské, pánské široká verze, dámské- barvy: bílá, černá a červená + custom colors (dle specifikace objednávky)- velikosti:- pánské standard+wide: 39-48, 50, 39,5-46,5- dámské: 36-43, 37,5-42,5Tvarování patní část lze provézt minimálně pětkrát dle instrukcí ve videu:
Tabulka velikostí LAKE
Informace k údržbě a reklamaciDovozcem značky LAKE do ČR je společnost Cyklomax, spol. s r.o.