Vysoušeč obuvi Revos TEPLO-UŠ Vot 12

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Vysoušeč obuvi Revos TEPLO-UŠ Vot 12

Obecné informace: Vysoušeč obuvi VOT 12 slouží především k nahřívání a případně vysoušení jednoho páru obuvi (lyžařské, pracovní apod.). Je napájen stejnosměrným napětím 12 V palubní sítě automobilů a skládá se ze dvou válcových topných těles. Napájecí přívod je připojen do jednoho z těles a z něho je dále napájeno druhé těleso. Celé zařízení je plastové a je chráněno dvojitou izolací.

 

Způsob použití: Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 12 V v zavazadlovém prostoru nebo v prostoru pro cestující. Není vhodné používat Vysoušeč při nenastartovaném motoru. Akumulátor by se příliš vybil, proto VOT 12 zapínejte raději až po nastartování. Předpokládaná doba pro úplné vysušení obuvi je 6-8 hod.Teplota povrchu topného tělesa nepřesáhne uvnitř boty 60 až 70°C. Otvor v obuvi nezakrývejte (neucpávejte), aby se nezamezilo proudění vzduchu v obuvi. Dále není povolené kombinovat dva zdroje tepla. Nenechávejte vysoušeč zapnutý bez dozoru déle než je potřebné.

 

Pár rad: Vysoušeč obuvi je určen k vysoušení obuvi a jiné použití, než výrobcem doporučené, může být potenciálně nebezpečné. Výrobce a jeho distributoři nejsou zodpovědní za škody vzniklé nevhodným použitím. Nezapomeňte, že vysoušeč je elektrické zařízení a jako s takovým s ním zacházejte opatrně. Při odpojování ze zásuvky netahejte za kabel, ale za zástrčku. Nepoužívejte vysoušeč venku, neponořujte ho do vody, chraňte před dětmi, atd. Vysoušeč není opravitelný, proto ho nerozebírejte! Pokud se budete držet návodu k použití, máte záruku 24 měsíců ode dne prodeje.

 

Po dobu osmi let existence firmy a při výrobě několika desítek tisíc kusů nedošlo při jejich používání k žádné újmě na zdraví či majetku.

 

Technické parametry VOT 12

 

Napájecí napětí : 12 V DC

Celkový příkon: 9 W

Průměr topného tělesa: 30 mm

Délka topného tělesa: 156 mm

Délka napájecího přívodu: 1m

Délka spojovací šňůry: 1 m