Helma Bontrager Solstice MIPS Světle červená

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Helma Bontrager Solstice MIPS Světle červená

Helma Bontrager Solstice MIPS Světle červená

 

 

Přilba Solstice MIPS je dokladem toho, že nemusíte utratit hodně peněz za přilbu, která vám výborně padne, dobře vypadá a je snadno použitelná. Je vybavena systémem MIMPS chránícím hlavu před dopadem sil pocházejících z různých úhlů. Zahrnuje parádní okraj s vestavěnými porty, když se odpojí přídavný kšilt.

Systém s technologií MIPS (ochrana hlavy pohlcující síly přicházející z různých směrů), na jehož vzniku se podíleli neurochirurgové a vědci, pomáhá minimalizovat dopad rotačních sil, k němuž dochází při úderech na hlavu z různých úhlů.

 

Funkce:

Systém ochrany hlavy MIPS - Na základě mnohaletého výzkumu byl navržen systém MIPS, který staví na schopnosti mozku se chránit. Systém poskytuje ještě lepší ochranu při šikmých úderech do hlavy.

Magnetická přezka Fidlock - Díky snadnému zapínání magnetické přezky Fidlock se přilba rychle nasadí a upevní. Jednoduše přibližte oba konce k sobě. Ty se pak jako zázrakem spojí.

Nastavení jednou rukou - Díky seřizovacímu systému Headmaster lze polohu přilby snadno upravit jednou rukou tak, aby seděla pohodlně na svém místě.

Svěží výstelky - Měkké a pohodlné výstelky odvádějí vlhkost a poskytují okamžité a stálé pohodlí. Lze je rovněž vyjmout a vyčistit.

Reflexní prvky - Reflexní prvky na zádi přilby zlepšují viditelnost při jízdě ve špatných světelných podmínkách.

 

Specifikace

Velikost (obvod hlavy) Velikost S/M (51-58 cm) Velikost M/L (55-61 cm)
Fit system Headmaster II Headmaster II
Pad material Vložky odvádějící vlhkost Vložky odvádějící vlhkost
Buckle type Spona Fidlock Spona Fidlock
Obsahuje Záruka výměny po nehodě Crash Replacement Guarantee, záslepky pro zdířky Záruka výměny po nehodě Crash Replacement Guarantee, záslepky pro zdířky
Weight 315g 345g