Helma Etape COMP PRO Černá mat

Výprodej
-20.1%
Helma Etape COMP PRO Černá mat
Kód zboží
Dostupnost
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 1 590 Kč
1 990 Kč
1 590 Kč
ks

Helma Etape COMP PRO Černá mat

 

visor: oranžový zorník, filtr kategorie S2
modrý zorník, filtr kategorie S2
zrcadlový efekt
100 % ochrana proti UV záření
odolný proti poškrábání
úprava proti zamlžení ZeroFog
ochranný molitan
včetně přepravního obalu
velikosti: 55-58 cm, 58-61 cm
hmotnost 515 g

 

Technologie:

ZEROFOG – všechny visory Mango i Etape jsou doplněny technologií, která významně snižuje možnost mlžení visoru. Přes visor budete tedy mít nezkreslený a ostrý výhled.

MĚKKÉ KRYTY UŠÍ – všechny modely přileb Mango i Etape mají kryty uší vyrobeny z měkkého materiálu, který navazuje na skořepinu přilby. Ochrana hlavy není v podstatě nijak snížena, ale významně to zvyšuje pohodlí při lyžování.

VENTILAČNÍ OTVORY – umožňují výměnu vzduchu pod přilbou a odvod vlhkosti. Všechny modely přileb Mango a některé modely přileb Etape jsou opatřeny ventilačními otvory s plynulou regulací. Podstatně to zvyšuje komfort při lyžování, zvláště při teplém a slunečném počasí.

IN MOLD – moderní technologie výroby lyžařských a snowboardových přileb. Vrchní skelet přilby je pomocí speciální technologie při vysoké teplotě nalisován přímo na polystyrenovou skořepinu. Přilba může mít menší hmotnost a získá luxusní vzhled.

QFS (Quick Fit System) – upínací systém, který umožňuje plynulou regulaci velikosti přilby podle obvodu hlavy a zajišťuje tak bezpečné a pohodlné usazení na hlavě. Maximálního komfortu je dosaženo použitím velmi přesného upínacího mechanismu s anatomicky tvarovaným kolečkem.

Všechny lyžařské i snowboardové přilby Mango i Etape jsou schváleny podle evropské
normy EN 1077 (ČSN EN 1077)

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek