Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Hole Leki Blue Bird Vario S Speed-Lock 2, model 2017/18

Hole Leki Blue Bird Vario S  Speed-Lock 2, model 2017/18
Výrobce:
Leki
Kód zboží:
K137267
Nová cena:
2490 Kč
Běžná cena:
3090 Kč
S námi ušetříte:
600 Kč | 19 %
Dostupnost:
Skladem na prodejně
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Hole Leki Blue Bird Vario S Speed-Lock 2, model 2017/18

 

Slunce, prachový sníh, příroda a Blue Bird Vario. Pak je při Tvém pohybu zaručen snadný výstup a dobrá nálada. Blue Bird Vario lze díky Speed Lock 2 plynule a jednoduše přizpůsobit na 110-140 cm přesně podle terénu a sněhových podmínek. 16 mm horní část je zhotovena z vysoce pevného hliníku, úzká 14 mmspodní část ze 100 % karbonu. Design Grip to Tip v modré barvě prostupuje celou hůlkou od známé rukojeti Trigger S - přes termo prodloužení rukojeti - až po talířek Big Mountain Basket. Do rukojeti, díky její E-krytce, skvěle zapadne dodatečně prodávaný adaptér Go-Pro.

 

Tigger S: Speciální štíhlé madlo Trigger S od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

Thermo Mid: Pro pohodlné přehmátnutí je hůlka vybavena termoizolačním prodloužením.

Speed Lock 2: Mechanismus vyvinutý společností LEKI vyniká extrémně rychlým nastavením a upevněním také v silných rukavicích při vlhku, ledu a sněhu. Šroub má bezpečností funkci s možností nastavení. 30% menší, 25% lehčí, přes 20% více opory

Karbonové vlákno a hliník: Minimální hmotnost a dokonalé chování při švihu zaručuje lehké a tuhé horní díly z karbonového vlákna. Spodní díl je vyroben z kvalitního hliníku.

Cobra Alpine: Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.

Big Mountain: Talířky jsou přímo ideální pro prachový sníh. Pohodlně si je můžete vyměnit bez použití nástrojů.

Flex Tip Long: Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

Tigger S Systém: Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 2490 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
Fotogalerie
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map
Zpracování dat
Schovat