Hole Leki Blue Bird Vario S Speed-Lock 2, model 2017/18

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Hole Leki Blue Bird Vario S Speed-Lock 2, model 2017/18

Hole Leki Blue Bird Vario S Speed-Lock 2, model 2017/18

 

Slunce, prachový sníh, příroda a Blue Bird Vario. Pak je při Tvém pohybu zaručen snadný výstup a dobrá nálada. Blue Bird Vario lze díky Speed Lock 2 plynule a jednoduše přizpůsobit na 110-140 cm přesně podle terénu a sněhových podmínek. 16 mm horní část je zhotovena z vysoce pevného hliníku, úzká 14 mmspodní část ze 100 % karbonu. Design Grip to Tip v modré barvě prostupuje celou hůlkou od známé rukojeti Trigger S - přes termo prodloužení rukojeti - až po talířek Big Mountain Basket. Do rukojeti, díky její E-krytce, skvěle zapadne dodatečně prodávaný adaptér Go-Pro.

 

Tigger S: Speciální štíhlé madlo Trigger S od značky LEKI. Pro dokonalý úchop má madlo 4 prohlubně pro prsty. Madlo vyniká optimální aerodynamickou vlastností.

Thermo Mid: Pro pohodlné přehmátnutí je hůlka vybavena termoizolačním prodloužením.

Speed Lock 2: Mechanismus vyvinutý společností LEKI vyniká extrémně rychlým nastavením a upevněním také v silných rukavicích při vlhku, ledu a sněhu. Šroub má bezpečností funkci s možností nastavení. 30% menší, 25% lehčí, přes 20% více opory

Karbonové vlákno a hliník: Minimální hmotnost a dokonalé chování při švihu zaručuje lehké a tuhé horní díly z karbonového vlákna. Spodní díl je vyroben z kvalitního hliníku.

Cobra Alpine: Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.

Big Mountain: Talířky jsou přímo ideální pro prachový sníh. Pohodlně si je můžete vyměnit bez použití nástrojů.

Flex Tip Long: Tyto hroty zaručují přesné použití hole a dokonalou oporu na prakticky každém terénu.

Tigger S Systém: Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.

Zpracování dat
Schovat