Lyžařské brýle Bliz CARVER SR White, DB Orange with Silver Mirror, model 2017/18

Výprodej
-18.6%
Lyžařské brýle Bliz CARVER SR White, DB Orange with Silver Mirror, model 2017/18
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
2 199 Kč
1 790 Kč
ks

Lyžařské brýle Bliz CARVER SR White, DB Orange with Silver Mirror, model 2017/18

 

Carver Brýle s prvotřídní ochranou, optimalizovaným výkonem a perfektním fit.

 

Carver Ski brýle se zrcadlovým objektivem. Okuláry mají stejnou vysokou kvalitu jako ostatní řady Bliz Carver, což jim odděluje různé typy čoček. Vyvinutý s optimálním výkonem pro nejlepší funkci a vhodný pro vysoce kvalitní materiál v objektivu a rámu. To činí z Carveru vysoce výkonné a funkční lyžařské brýle s bezkonkurenční hodnotou.

 

Brýle s 3 vrstvami měkké pěny, nastavitelným 50 mm páskem a pohyblivými bočními sponami pro perfektní tvar. Vnější čočky z nerozbitného polykarbonátu X-PC, které jsou 10 krát odolnější než plastové / skleněné čočky. Vnitřní čočka v Acetat s protihlukovou úpravou, která účinně eliminuje kondenzaci a vlhkost objektivu - zajišťuje optimální viditelnost. Carver pracuje s běžnými skly pod ním a má flexibilní systém objektivů, který vám umožní snadno změnit objektiv. Náhradní čočky jsou k dispozici: kontrast, zrcadlo nebo vícenásobná vrstva, s nebo bez větrání objektivu.

 

Proč si vybrat Bliz?

Ochranné sportovní vybavení je naší vášní! Neustále pracujeme na vývoji nových produktů a technických řešení k uspokojení stále se měnících trhových potřeb. S Bliz se můžete cítit bezpečně a zůstaňte soustředěni na váš sport a tyto tři důležité faktory by měly Blizu udělat zjevnou volbu:

DESIGN - Bliz je pronikán skandinávským designem, který je na špici ve funkci, technologii a vzhledu. Pečlivě vyvinuté, kvalitní produkty, které splňují nezbytné normy a požadavky.

FLEXIBILITA - Bliz poskytuje vysokou technickou a funkční úroveň výrobků. Funkce produktů a dostupné příslušenství kombinují tak, aby poskytovaly bezkonkurenční všestrannost a flexibilitu.

VALUE - Výhodné ceny společnosti Bliz spolu s flexibilitou produktů a příslušenství - které jsou zahrnuty v ceně nebo je lze zakoupit samostatně - vám poskytují bezkonkurenční hodnotu jako spotřebitel.

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek